Topic "problemy s tunelmi (ver.403 build 345)"

Author Message
Stefan

Guest

Najprv by som rad povedal, ze sa mi velmi paci funkcia pripajania cez tunel. Pri jej skusani som ale narazil na par problemov. Dufam, ze moja zistenia pomozu este viac vylepsit tento vynikajuci program.

Pri pripojeni sa cez tunel som zaznamenal padanie spojenia.
Myslim ze pricinou moze byt moje dost kolisajuce pripojenie. Kazdopadne pravdepodobne po padnuti tunelu sa zruti cely program:
"V aplikaci Windows SFTP, FTP and SCP client dolo k problmu a je třeba ji zavřt. Omlouvme se za vznikl pote." Rolling Eyes

Taktiez zadavanie hesiel pre server s tunelom a cielovy server je dost neprehladne. Pri zadavani hesla totiz neuvadza pre ktory zo serverov sa prave jedna ale len nazov ulozeneho spojenia Shocked (v danom pripade to je login@tunel).
Taktiez aj ked uz raz hesla pre oba servre boli vlozene, nezapameta si ich ani pri nastaveni "Zapamatovat heslo z hlavniho spojeni ..." a pri zacati stahovania kazdeho suboru opet ziada obe hesla, co je vdaka chybajucemu odliseniu tychto servrov pri zadavani hesiel trochu komplikovane, najme ak a pri zadavi niektoreho z hesiel pomylite a mate ho zadat znovu. Confused
martin
[View user's profile]
Site Admin
Muzete mi poslat vas email?

You can post new topics in this forum

Search Site

What is WinSCP?

It is award-winning SFTP client, SCP client, FTPS client and FTP client integrated into one software program for file transfer to FTP server or secure SFTP server. [More]

And it's free!

Donate

About donations

$9   $19   $49   $99

About donations

Recommend

WinSCP Privacy Policy

WinSCP License