Topic "navazovani prerusenych .."

Author Message
simsalabim

Guest

to asi nejde zaridit kdyz se mi prerusi stahovani souboru a chtel bych aby to navazalo v tom preruseni ze? asi moc kod-kod-komplikovane. chjo ty velky soubory.. a pomaly pripojeni.
Advertisements
martin
[View user's profile]
Site Admin
To by se melo udelat automaticky. Jakou verzi WinSCP pouzivate?

Guest

klidne muzete tykat.. netusil jsem jestli je to tu jeste zive a ono je Smile diky za to.
mam 4.04 build 346 (na win xp sp2)
mozna ze to nekdy navazalo a ja to neresil.
ale jde o to: kdyz spadne winscp nebo dlouho neni z nejakeho duvodu spojeni tak tam mam napriklad stazeny x megovy neuplny soubor a kdyz dam znovu transfer tak se jen opta jestli smazat, nemazat.. a pod. tlacitko navazat neni.. kdyz je to na pozadi taxe to nepta a rovnou prepisuje (zrejme dle dalsich nastaveni)

jestli je problem v preruseni session ze to pak nedokaze pokracovat.. fakt nevim.

diky za rady bez kamenovani Smile
martin
[View user's profile]
Site Admin
Takhle by se to melo chovat jen s protokolem SCP, ktery navazani neumoznuje. S SFTP a FTP by moznost navazat mela byt k dispozici.

Čus,přes tento program jsem si chtěl zaloit server na jednu hru ale nějak mi to nejde přitom ve dělm sprvně.Do hostitelu napisu IP,port necham 22,uziv. jmeno root,a zadam heslo.chvili cekam a najednou Error:No route to host.tak jsem program zkusil povolit ve vech Firewallech co mam,ale pise to neustale stejnou chybu,poradte,Dukuju. Sad
martin
[View user's profile]
Site Admin
ReMusiCZ wrote:
Čus,přes tento program jsem si chtěl zaloit server na jednu hru ale nějak mi to nejde přitom ve dělm sprvně.Do hostitelu napisu IP,port necham 22,uziv. jmeno root,a zadam heslo.chvili cekam a najednou Error:No route to host.tak jsem program zkusil povolit ve vech Firewallech co mam,ale pise to neustale stejnou chybu,poradte,Dukuju. Sad

Zkus dat "ping IP" na prikazove radce.

You can post new topics in this forum

Search Site

What is WinSCP?

It is award-winning SFTP client, SCP client, FTPS client and FTP client integrated into one software program for file transfer to FTP server or secure SFTP server. [More]

And it's free!

Donate

About donations

$9   $19   $49   $99

About donations

Recommend

WinSCP Privacy Policy

WinSCP License