Ho can i change the home directory (local)

Advertisement

idealpragmatist
Joined:
Posts:
1
Location:
Ontario

Ho can i change the home directory (local)

I can't find this documented. How do you change your home directory (the local folder opened on startup).

Each time i open winscp i am pestered by three popups for local folders which no longer exist. (imported these settings from another computer)

please explain how i make this annoyingness go away.

Reply with quote

Advertisement

Ivo
Guest

Re: Ho can i change the home directory (local)

Zdravím, mám stejný problém s tím, že systémově mám složku Dokumenty přesunutou na jiném disku. Všechny aplikace mi po kliknutí na Dokumenty zobrazí tuto novou složku. WinSCP mi pořád odkazuje na umístění C\Users\Profile\Documents. ( Win 7)

Poradíte prosím jak to změnit ? Děkuji Ivo K.

Reply with quote

Ivos
Guest

Re

Myslím výběr složky Dokumenty v rozbalovacím okně nad stromem.
Dokumenty
Plcha
c:\Místní disk
D:\Místní disk
atd.

Pokud zvolím Dokumenty odkáže mně to na složku která již ve Windows není výchozí pro dokumenty, ale je jako stará původní C:\Users\XY\Documents
Nyní kdekoliv ve win poklikám na Dokumenty dostanu se do nového umístění (E:\Dokumenty)
Takže pokud dle vašeho návodu nastavím Lokální složku pro projekt, tak se mi při připojení ftp zobrazí složka projekty. Což je v pořádku. Pokud potřebuji jít do dokumentů, překliknu v rozbalovacím okně na dokumenty dostanu se na staré umístění. Proto vždy pokud chci z dokumentů třeba obrázky, musím složitě listovat. Děkuji

Reply with quote

Advertisement

Advertisement

You can post new topics in this forum