Turkish

Advertisement

Advertisement

KenanBalamir
1

Thanks @martin.

Sanırım Türkçe çevirinin kontrol edilmesi gerekiyor çevirmen arkadaşlar. Çeviriye devam etmeden önce, daha önce çevirisi yapılan alanların düzenli olarak kontrol edilmesi ve düzgün Türkçe ile yeniden düzenlenmesini teklif ediyorum. Lütfen düşüncelerinizi yazın ki, birbirimizden kopuk bir çeviri olmasın.

Saygılarımla
Kenan Balamir

Düzenleme: Çevirmenlerin en son 2007'de uğradıklarını yeni farkettim. Tek kaldım (;

Reply with quote

TKN
Guest

teşekkürler çevirme için fakat nasıl Türkçeyi nasıl nerden seçip kullanabileceğimizi de anlatsaydın gerçekten çok iyi olurdu:) yarım yamalak ingilizceyle biyerlere baktım ama bulamadım.

Reply with quote

Advertisement

ozzytheking
35

Yazilim Çeviri

<invalid link removed by admin> sayfasindan winscp dahil daha bir çok açik kaynak kodlu yazilimin çevirisine ve baska bir çok bilgiye ulasilabilabilir ve wiki sayfamiza katkida bulunabilirsiniz.

Reply with quote E-mail

adlerproductions
Guest

nesacmalik bu

yav arkadaslar türkcesini yüklemeyi soruyor millet ingilizce link veriyorsunuz milletin ingilizcesi olsa neden türkceyama arasinlar adamgibi bir tarifi yokmu su isin

Reply with quote

Advertisement

Guest

Hatalı çeviri dosyası

Merhabalar...
Yayınlanmış olan son çeviriyi kullanmaya çalıştığımda çevirinin 4.2.1 versiyonuna uygun olduğu gibi bir uyarı veriyor.

Reply with quote

kayazeren
Translator
2

Merhaba - Hello

Türkçe çeviri güncellemesi için çalışmaya başlıyorum.

I'm just starting to work on Turkish translation update.

Reply with quote

Advertisement

Advertisement

You can post new topics in this forum