problemy s tunelmi (ver.403 build 345)

Advertisement

Stefan
Guest

problemy s tunelmi (ver.403 build 345)

Najprv by som rad povedal, ze sa mi velmi paci funkcia pripajania cez tunel. Pri jej skusani som ale narazil na par problemov. Dufam, ze moja zistenia pomozu este viac vylepsit tento vynikajuci program.

Pri pripojeni sa cez tunel som zaznamenal padanie spojenia.
Myslim ze pricinou moze byt moje dost kolisajuce pripojenie. Kazdopadne pravdepodobne po padnuti tunelu sa zruti cely program:
"V aplikaci Windows SFTP, FTP and SCP client dolo k problmu a je třeba ji zavřt. Omlouvme se za vznikl pote." :roll:

Taktiez zadavanie hesiel pre server s tunelom a cielovy server je dost neprehladne. Pri zadavani hesla totiz neuvadza pre ktory zo serverov sa prave jedna ale len nazov ulozeneho spojenia :shock: (v danom pripade to je login@tunel).
Taktiez aj ked uz raz hesla pre oba servre boli vlozene, nezapameta si ich ani pri nastaveni "Zapamatovat heslo z hlavniho spojeni ..." a pri zacati stahovania kazdeho suboru opet ziada obe hesla, co je vdaka chybajucemu odliseniu tychto servrov pri zadavani hesiel trochu komplikovane, najme ak a pri zadavi niektoreho z hesiel pomylite a mate ho zadat znovu. :?

Reply with quote

martin
Site Admin
martin avatar
27,209

Re: problemy s tunelmi (ver.403 build 345)

Muzete mi poslat vas email?

Reply with quote

Advertisement

You can post new topics in this forum