Topic "Turkish"

Author Message
martin
[View user's profile]
Site Admin
Turkish translation topic.

Feel free to use Turkish in the discussion, but do not expect me to answer Smile
[View user's profile]

Thanks @prikryl.

Sanırım Türkçe çevirinin kontrol edilmesi gerekiyor çevirmen arkadaşlar. Çeviriye devam etmeden önce, daha önce çevirisi yapılan alanların düzenli olarak kontrol edilmesi ve düzgün Türkçe ile yeniden düzenlenmesini teklif ediyorum. Lütfen düşüncelerinizi yazın ki, birbirimizden kopuk bir çeviri olmasın.

Saygılarımla
Kenan Balamir
http://www.turkceyazilim.net

Düzenleme: Çevirmenlerin en son 2007'de uğradıklarını yeni farkettim. Tek kaldım (;
Guest

prikryl wrote:
Turkish translation topic.

Feel free to use Turkish in the discussion, but do not expect me to answer Smile

teşekkrler dostum
TKN

Guest

teşekkürler çevirme için fakat nasıl Türkçeyi nasıl nerden seçip kullanabileceğimizi de anlatsaydın gerçekten çok iyi olurdu:) yarım yamalak ingilizceyle biyerlere baktım ama bulamadım.
zbahadir
[View user's profile]

TKN wrote:
teşekkürler çevirme için fakat nasıl Türkçeyi nasıl nerden seçip kullanabileceğimizi de anlatsaydın gerçekten çok iyi olurdu:) yarım yamalak ingilizceyle biyerlere baktım ama bulamadım.

Burada anlatılıyor;
https://winscp.net/eng/docs/translation_admin

Bir ara bende kontrol ederim.
Guest

Teşekkürler
ozzytheking
[View user's profile]

<invalid link removed by admin> sayfasindan winscp dahil daha bir çok açik kaynak kodlu yazilimin çevirisine ve baska bir çok bilgiye ulasilabilabilir ve wiki sayfamiza katkida bulunabilirsiniz.
aresblade2

Guest

acaba bu Türkçe dosyasını neyle veya nasıl açabilirim? tercümeye katkım olmasını istiyorum.
ozzytheking
[View user's profile]

https://winscp.net/eng/docs/translation_admin#how_to_use_the_translation_web-interface

bu adresten bakarak yapabilirsin sanırım.
adlerproductions

Guest

yav arkadaslar türkcesini yüklemeyi soruyor millet ingilizce link veriyorsunuz milletin ingilizcesi olsa neden türkceyama arasinlar adamgibi bir tarifi yokmu su isin
Guest

Merhabalar...
Yayınlanmış olan son çeviriyi kullanmaya çalıştığımda çevirinin 4.2.1 versiyonuna uygun olduğu gibi bir uyarı veriyor.
Guest

saoldostum
kayazeren
[View user's profile]
Translator
Türkçe çeviri güncellemesi için çalışmaya başlıyorum.

I'm just starting to work on Turkish translation update.
Advertisements

You can post new topics in this forum

Search Site

What is WinSCP?

It is award-winning SFTP client, SCP client, FTPS client and FTP client integrated into one software program for file transfer to FTP server or secure SFTP server. [More]

And it's free!

Donate

About donations

$9   $19   $49   $99

About donations

Recommend

WinSCP Privacy Policy

WinSCP License