navazovani prerusenych ..

Advertisement

simsalabim
Guest

navazovani prerusenych ..

to asi nejde zaridit kdyz se mi prerusi stahovani souboru a chtel bych aby to navazalo v tom preruseni ze? asi moc kod-kod-komplikovane. chjo ty velky soubory.. a pomaly pripojeni.

Reply with quote

Advertisement

martin
Site Admin
martin avatar
27,209

Re: navazovani prerusenych ..

To by se melo udelat automaticky. Jakou verzi WinSCP pouzivate?

Reply with quote

simsalabim
Guest

klidne muzete tykat.. netusil jsem jestli je to tu jeste zive a ono je :) diky za to.
mam 4.04 build 346 (na win xp sp2)
mozna ze to nekdy navazalo a ja to neresil.
ale jde o to: kdyz spadne winscp nebo dlouho neni z nejakeho duvodu spojeni tak tam mam napriklad stazeny x megovy neuplny soubor a kdyz dam znovu transfer tak se jen opta jestli smazat, nemazat.. a pod. tlacitko navazat neni.. kdyz je to na pozadi taxe to nepta a rovnou prepisuje (zrejme dle dalsich nastaveni)

jestli je problem v preruseni session ze to pak nedokaze pokracovat.. fakt nevim.

diky za rady bez kamenovani :)

Reply with quote

martin
Site Admin
martin avatar
27,209

Takhle by se to melo chovat jen s protokolem SCP, ktery navazani neumoznuje. S SFTP a FTP by moznost navazat mela byt k dispozici.

Reply with quote

ReMusiCZ
1

Čus,přes tento program jsem si chtěl zaloit server na jednu hru ale nějak mi to nejde přitom ve dělm sprvně.Do hostitelu napisu IP,port necham 22,uziv. jmeno root,a zadam heslo.chvili cekam a najednou Error:No route to host.tak jsem program zkusil povolit ve vech Firewallech co mam,ale pise to neustale stejnou chybu,poradte,Dukuju. :(

Reply with quote E-mail

martin
Site Admin
martin avatar
27,209

ReMusiCZ wrote:

Čus,přes tento program jsem si chtěl zaloit server na jednu hru ale nějak mi to nejde přitom ve dělm sprvně.Do hostitelu napisu IP,port necham 22,uziv. jmeno root,a zadam heslo.chvili cekam a najednou Error:No route to host.tak jsem program zkusil povolit ve vech Firewallech co mam,ale pise to neustale stejnou chybu,poradte,Dukuju. :(
Zkus dat "ping IP" na prikazove radce.

Reply with quote

Advertisement

You can post new topics in this forum