Topic "Ho can i change the home directory (local)"

Author Message
idealpragmatist
[View user's profile]

I can't find this documented. How do you change your home directory (the local folder opened on startup).

Each time i open winscp i am pestered by three popups for local folders which no longer exist. (imported these settings from another computer)

please explain how i make this annoyingness go away.
Advertisements
martin
[View user's profile]
Site Admin
Please read documentation:
https://winscp.net/eng/docs/faq_dir_default

Guest

Zdravm, mm stejn problm s tm, e systmově mm sloku Dokumenty přesunutou na jinm disku. Vechny aplikace mi po kliknut na Dokumenty zobraz tuto novou sloku. WinSCP mi pořd odkazuje na umstěn C\Users\Profile\Documents. ( Win 7)

Poradte prosm jak to změnit ? Děkuji Ivo K.

prikryl wrote:
martin
[View user's profile]
Site Admin
Ivo wrote:
Zdravm, mm stejn problm s tm, e systmově mm sloku Dokumenty přesunutou na jinm disku. Vechny aplikace mi po kliknut na Dokumenty zobraz tuto novou sloku. WinSCP mi pořd odkazuje na umstěn C\Users\Profile\Documents. ( Win 7)

Pravdepodobne je ulozena jako vychozi lokalni slozka
https://winscp.net/eng/docs/ui_login_directories

Guest

Myslm vběr sloky Dokumenty v rozbalovacm okně nad stromem.
Dokumenty
Plcha
c:\Mstn disk
D:\Mstn disk
atd.

Pokud zvolm Dokumenty odke mně to na sloku kter ji ve windows nen vchoz pro dokumenty, ale je jako star původn C:\Users\XY\Documents
Nyn kdekoliv ve win poklikm na Dokumenty dostanu se do novho umstěn ( E:\Dokumenty )
Take pokud dle vaeho nvodu nastavm Lokln sloku pro projekt, tak se mi při připojen ftp zobraz sloka projekty. Co je v pořdku. Pokud potřebuji jt do dokumentů, překliknu v rozbalovacm okně na dokumenty dostanu se na star umstěn. Proto vdy pokud chci z dokumentů třeba obrzky, musm sloitě listovat. Děkuji
martin
[View user's profile]
Site Admin
Nevim v cem muze byt problem, ale nemyslim si ze je to chyba WinSCP.

You can post new topics in this forum

Search Site

What is WinSCP?

It is award-winning SFTP client, SCP client, FTPS client and FTP client integrated into one software program for file transfer to FTP server or secure SFTP server. [More]

And it's free!

Donate

About donations

$9   $19   $49   $99

About donations

Recommend

WinSCP Privacy Policy

WinSCP License